Chłopięcy świat tapet Walta Disneya

Chłopięcy świat tapet Walta Disneya

Wiemy, że Wasi chłopcy z pewnością uwielbiają Disneyowskie animowane produkcje. Znaleźliśmy tapety, które z pewnością im się spodobają.

Planujesz remont i nie masz pomysłu, jak urządzić pokój dziecka? Dobrze jest kierować się tym, co jest mu bliskie. Zapytaj najmłodszego domownika czy lubi „Toy Story”, „Auta”, „Samoloty”, Myszkę Miki lub Kubusia Puchatka i jego wierną paczkę przyjaciół. Tak, tak – zapewne wcale nie musisz tego robić, bo już doskonale wiesz: dzieciaki te bajki uwielbiają.

 Świetnym wyborem będą więc bordery i tapety z kolekcji Kids@Home. Sprawią, że Twój mały rozrabiaka będzie dumny ze swojego pokoju, a oprócz tego będzie czuł się w nim bezpiecznie, wyjątkowo i komfortowo. Wszystkie możliwości możesz zobaczyć na stronie: tapetuj.pl.

W zestawie znajdziesz błękitno-zieloną tapetę z wizerunkami szeryfa Chudego oraz Buzza Astrala. W tle widać też kontury innych zabawek, m.in. robotów i zielonych kosmitów.

Motyw sprawdzi się samodzielnie, jak również w połączeniu z kolorowym borderem, na którym umieszczeni są dodatkowo: tyranozaurus Rex, jamnik o imieniu Cienki i urocza świnka Hamm.

Możesz zdecydować się także na coś specjalnego: dużą fototapetę z bohaterami uśmiechającymi się do obiektywu w czasie robienia im zabawnego, grupowego zdjęcia.

Dla małych miłośników „Aut” i „Samolotów” (nie tylko tych bajkowych) producenci także przygotowali  efektowną fototapetę z szybkimi wyścigówkami, a oprócz niej wzory tapetowe i borderowe. W kolekcji znajdziecie delikatne kontury uśmiechających się samochodów umieszczonych na żywym, czerwonym tle lub auta prezentujące się na pozytywnie zakręconych drogach: Zygzaka McQueena, Złomka, Cruza Ramireza, Seana McMissiona i innych.

Bohaterowie „Samolotów” – m.in. Dusty, El Chu – prezentują się z kolei na jasnym, błękitnym niebie. Kolory wszystkich tapet są bardzo intensywne, a dzięki swej odporności na działanie światła, nie blakną.

Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki lubią też Kubusia Puchatka i jego wspaniałych przyjaciół. Możesz wybrać więc motyw z ich wizerunkami. Tygrysek, Kubuś, Kłapouchy i Prosiaczek unoszący się na kremowych obłoczkach pośród białego, gwieździstego nieba lub podczas wspólnej zabawy – zapowiada się fantastycznie.

Jeśli do tej pory jeszcze nic Cię nie zainteresowało, to mamy też wyjątkowo oryginalną propozycję: komiksową tapetę z Myszką Miki, którą można pokolorować samodzielnie! Daj się dziecku wykazać, niech urządzi pokój po swojemu. Będzie zadowolone, jeśli przyczyni się do kreowania własnego świata. A dla tych, którzy wolą dzieła skończone, przygotowano kilka  gotowych wzorów. Wszystkie tapety wyglądają bardzo ładnie, wybierz coś, co odpowiada Ci najlepiej. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *