Szukaj w serwisie

Kategorie:

Instrukcje | Cenniki | Materiały budowlane | Izolacje | Chemia budowlana | Płytki ceramiczne

Klej do montażu płyt kartonowo-gipsowych w aerozolu

Środa, 02 listopad 2011, kategoria: Chemia budowlana
Klej do montażu płyt kartonowo-gipsowych w aerozolu
Klej do montażu płyt kartonowo-gipsowych w aerozolu

Klej poliuretanowy Easy Soudabond to kolejna propozycja firmy Soudal opracowana z myślą o wygodzie i oszczędności czasu wykonawców. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań do montażu płyt gipsowo – kartonowych, betonu komórkowego oraz paneli izolacyjnych. Puszka aerozolowa Easy Soudabond o pojemności 750 ml zastępuje 25-kilogramową zaprawę cementową w worku. I to bez czasochłonnych przygotowań - gotowa do użycia od razu po wymieszaniu co pozwala na oszczędność czasu wykonawcy aż o 30% w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań.

Easy Soudabond to szybkoschnący klej poliuretanowy przystosowany do zastosowań zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Osiąga twardość po ok. godzinie od wykonania montażu. Klej charakteryzuje się znakomitą przyczepnością do większości materiałów budowlanych, również tych wilgotnych. Może być stosowany w temperaturze od 5°C do 25°C. W razie potrzeby daje się malować wieloma typowymi farbami. Easy Soudabond to klej tiksotropowy – czyli nie spływa z powierzchni pionowych, co stanowi dodatkowe ułatwienie dla wykonawców. Producent gwarantuje najwyższą izolacyjność termiczną i akustyczną, co jest szczególnie istotne w przypadku montażu ścianek działowych. Doskonale sprawdza się do klejenia płyt gipsowo – kartonowych i włóknowo – cementowych w technologii suchej zabudowy, płyt dekoracyjnych drewnopochodnych i z tworzyw sztucznych oraz blach do wszelkich typowych podłoży budowlanych. Easy Soudabond to klej polecany także do mocowania płyt i paneli izolacyjnych z różnego typu polistyrenu,

poliuretanu, pianek fenolowych (PUR, PIR, XPS, EPS, PF) oraz wełny mineralnej i korka do betonu, cegły, kamienia, drewna i metali (na przykład przy wygłuszaniu i ocieplaniu kontenerów, garaży, itp.) oraz klejenia kształtek z ceramiki porowatej i betonu komórkowego.

Pojemność:
750 ml
Sugerowana cena detaliczna: około 28 zł


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 

 

Zobacz również:
WYKONANIE SKRYPTU: www.themedia.pl  Last Minute
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.oScianach.pl Wszelkie prawa zastrzeżone